• YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У Ключарках спалахнув суддівський скандал (ФОТО)

Сьогодні відбулись чергові матчі чемпіонату Мукачівщини з футболу. Один з центральних поєдинків відбувся у Ключарках, де місцева команда зійшлась з футболістами з Нижнього Коропця. Перший тайм...
ВІДЕО ДНЯ

Перший тайм був за гостями, які і реалізували свою ігрову перевагу у забитий м'яч. З рахунком 0:1 команди вийшли до роздягалень.

Друга сорокап'ятихвилинка дала чимало приводів для роздумів у суддівському корпусі району: чимало порушень не зафіксував арбітр зустрічі. Це викликало обурення у глядачів та уболівальників господарів, що це перетворилось у масову сутичку після матчу. А до того команди обмінялись забитими м'ячами.

1:2 - і поєдинок залишиться довго в пам'яті у ключарківців.