• Головна
  • Життя
  • Коноплянка допоміг "Дніпру" вийти в чвертьфінал Ліги Європи (ВІДЕО)

Коноплянка допоміг "Дніпру" вийти в чвертьфінал Ліги Європи (ВІДЕО)

Дніпропетровський "Дніпро" продовжив переможну естафету київського "Динамо" і теж вийшов у чвертьфінал континентального футбольного турніру. На шляху до Варшави перепоною не став велетень...

ВІДЕО ДНЯ

На шляху до Варшави перепоною не став велетень нідерландського та європейського футболу - амстердамський "Аякс".

Ця зустріч не може похвалитись такою кількістю небезпечних епізодів, як матч у столиці України, однак відзначилась тим, що її пропустили найважливіші особистості клубу - футболісти Роман Зозуля та Руслан Ротань, які підтримували своїх колег з трибун "Амстердам Арени", а також наставник Мирон Маркевич, який через хворобу споглядав за грою в Україні.

Лік забитим м'ячам відкрив Базур, який скористався помилками українського клубу - 1:0.

Загальний рахунок після обох матчів залишив команди на футбольному полі на додаткові екстра-тайми. Саме під час останніх тридцяти з гаком хвилин і вирішилась доля останнього квитка до вирішальної стадії плей-оф Ліги Європи. На 97 хвилині лідер дніпропетровців Євген Коноплянка відзначився голом-красенем, який вивів у дуелі вперед саме "Дніпро". А за 20 хвилин Ван дер Хоорн головою добив забитий м'яч, який так і не допоміг голландцям вийти до чвертьфіналу.

Аякс — Дніпро 2:1 (перший матч — 0:1)

Голи: Базур, 60, ван дер Хоорн, 117 — Коноплянка, 97

Аякс: Сіллессен — ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен (ван дер Хоорн, 100) — Базур, Клаассен, Сінкгравен (Сереро, 87) — Ель Газі, Мілік, Кішна (Сігторссон, 79)

Дніпро: Бойко — Матос, Дуглас, Чеберячко, Ежидіо — Лучкевич (Гама, 90+2), Канкава, Федорчук, Коноплянка (Селезньов, 109) — Безус (Шахов, 85) — Калинич

Попередження: Кішна — Матос, Безус, Шахов, Бойко