• YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Закарпатська гостинність вразила Миколу Павлова

"Ще на грі дублюючих складів нас добре зустрічали - і коньяк ужгородський, і пасочку дали, і яєчка дали. Такого прийому я не очікував. І те, що сьогодні ми перемогли - це подвійне свято, після якого...

"Ще на грі дублюючих складів нас добре зустрічали - і коньяк ужгородський, і пасочку дали, і яєчка дали. Такого прийому я не очікував. І те, що сьогодні ми перемогли - це подвійне свято, після якого наші футболісти отримають всього один вихідний", – заявив Микола Павлов після гри.

ВІДЕО ДНЯ

У першому таймі моментів не було не тільки у нас, а й у наших суперників, хоча ми контролювали м'яч. Я відчував на лавці, що ми можемо додати. Середній вік нашої команди - 22,5 років. Гра була в 14:00, хлопців треба було розбудити. Але їх розбудив сьогодні суперник своєю активною грою. У другому таймі хлопці вийшли і реалізували моменти.

Вони стають справжніми чоловіками. Чи не поступилися в боротьбі, що не поступилися ні в одному єдиноборстві. А хто не поступається в боротьбі - тому щастить і в результаті.