Система Orphus

Василь Пашкуляк – кандидат на посаду голови Мукачівської РДА. Кандидати на посади голів інших районів (СПИСОК)

Василь Пошкуляк – кандидат на посаду голови Мукачівської РДА

Голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко сьогодні під час прес-конференції по завершенню робочого дня представив кандидатів на посади голів РДА області.

«Як ми і домовлялися, вносимо на ваш розгляд кандидатури і ви матимете можливість дати свою об’єктивну оцінку», – сказав губернатор. Часу при цьому, наголосив В. Лунченко, не дуже багато. «Зараз не та ситуація у країні, області, щоб після призначення голови ОДА голів РДА пакетним поданням вносити на розгляд Президента. Зараз ми виходили із побажань і рекомендацій громадськості», – сказав В. Лунченко.

За його словами, щодо кількох районів (зокрема, Рахівський, Тячівський і Свалявський райони) існують значні розбіжності у думці громадськості. Наприклад, по Рахівському району запропонована кандидатура, під прізвищем якої підписалися усі голови сіл району. Утім, вже одна з них заявила губернатору, що жодного подібного листа не підписувала.

«Ми керувалися вимогами люстраційного комітету, – наголосив Валерій Лунченко. – Можливо, дехто їм відповідає не повністю, оскільки щоб задовільнити їх, це повинен бути або ангел, або немовля. І ті, й інші не підходять, бо нам треба працювати».

Отже, кандидатури:

Голова Ужгородської РДА – Марія Коваль-Мазюта (наразі сільський голова Кам’яниці)

Голова Берегівської РДА – Іштван Петрушка (коментар губернатора: при всіх «за» і «проти» зможе знайти спільну мову з усіма нацменшинами та райрадою)

Голова Великоберезнянської РДА – Олег Вовчанський (працівник банку, економіст)

Голова Іршавської РДА – В’ячеслав Свичкар (пропозиція від «Свобода», губернатор цю особу добре ще не знає)

Голова Міжгірської РДА – Андрій Шекета

Голова Воловецької РДА – Михайло Попелич (підприємець туристичної галузі, сільський депутат)

Голова Перечинської РДА – Микола Грубий (екс-начальник лісгоспу, – з вересня – на обліку у центрі зайнятості, інженер, володіє трьома мовами)

Голова Виноградівської РДА – Михайло Кочіш (останні 4 місяці працював на цій же посаді. Попри люстраційні настрої губернатор просить залишити його на посаді – через звернення місцевої громади).

Голова Мукачівської РДА – Василь Пашкуляк (працював заступником голови РДА).

«Чекаємо на ваші схвальні відгуки». – сказав губернатор.

Щодо інших районів все ще тривають суперечки між самими представниками районів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

  1. anatoliy

    Що, нема достойного управлiнця крiм Кочiша у Виноградовi? Тай яка громада його туда пропонуе? Мабуть та, що i зi всiма iншими регiоналами розкрадали бюджет, а тепер щей хочуть його залишити приховати всi корупцiйнi злочини!!! Нехай призначать людину, що буде служити людям, а не iнтересам групи “регiональних” бiзнесменiв!!! Також треба взятися i за казначейську службу, яка свiдомо блокуе розрахунки, якщо вони, звичайно, не виписанi цими ж таки “бiзнесменами”…